Facebook Pixel

Окупанти повторно знеструмили ЧАЕС після відновлення живлення «Укренерго»

Російські окупанти повторно пошкодили лінію електропередавання (ЛЕП), яка живить Чорнобильську атомну електростанцію та місто Славутич.

«Лінія, що живить ЧАЕС і місто Славутич, знову пошкоджена окупантами після того, як її ремонтна бригада відремонтувала», — повідомили в НЕК «Укренерго».

Компанія нагадала, що після завершення ремонту 13 березня о 19:07 ЛЕП поставили під напругу і почали відновлювати енергоживлення інфраструктури ЧАЕС, а також міста Славутич. Проте завершити ці роботи не вдалося, бо загарбники невдовзі знову пошкодили лінію.

Чорнобильська АЕС — важливий об'єкт, який не може залишатися без надійного енергоживлення. The Page вже інформувала, чим загрожує відсутність електроживлення на цьому важливому об'єкті та які наслідки може спричинити ядерний шантаж росіян.

Допуск ремонтних бригад компанії до цієї ЛЕП для проведення оглядів та ремонтів допоможе уникнути повторної катастрофи на ЧАЕС і зберегти життя та здоров'я людей.

Нагадаємо, що ЧАЕС була захоплена російськими загарбниками першого дня війни 24 лютого. Вторгнення здійснено з Білорусі, територію якої надав агресорові Олександр Лукашенко. Електропостачання на ЧАЕС не було з 9 березня.

З 4 березня під контролем загарбників перебуває Запорізька АЕС.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉