Facebook Pixel

Галущенко: Через дії РФ атомна війна може початися навіть без запуску ядерних ракет

Через дії РФ атомна війна може початися навіть без запуску ядерних ракет. Про це заявив міністр енергетики України Герман Галущенко у зверненні до міжнародних партнерів.

Quote«Атомна війна може початися навіть без запуску ядерних ракет. Якщо це станеться, уся Європа буде змушена ховатися в укриттях, намагаючись врятуватися від радіації. І ви будете знати, хто це зробив, попри фейки та пропаганду. Але вже буде запізно», — йдеться у зверненні.

Галущенко закликав міжнародних партнерів закрити небо над Україною. Нагадавши про захоплення Чорнобильської та Запорізької атомних електростанцій, він наголосив, що кожного дня з 24 лютого світ балансує на межі катастрофи, яка буде набагато гіршою за Чорнобиль та Фукусіму разом узяті.

Галущенко закликав міжнародні інституції та організації застосувати всі свої можливості й зусилля і встановити безполітну зону над Україною до того, як станеться катастрофа.

Контекст. ЗАЕС перебуває під контролем російської армії із 4 березня. Чорнобильську зону ворог захопив 24 лютого.

Нагадаємо, 24 лютого о 04:50 президент РФ Володимир Путін фактично оголосив війну Україні, а російські війська розпочали вторгнення на територію нашої країни.

The Page стежить за розвитком ситуації та регулярно інформує про найважливіші події.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉