Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Галущенко: Через дії РФ атомна війна може початися навіть без запуску ядерних ракет

Галущенко: атомна війна може початися без запуску ядерних ракет. Фото: Ратинський В'ячеслав/УНІАН

Галущенко: атомна війна може початися без запуску ядерних ракет. Фото: Ратинський В'ячеслав/УНІАН

Через дії РФ атомна війна може початися навіть без запуску ядерних ракет. Про це заявив міністр енергетики України Герман Галущенко у зверненні до міжнародних партнерів.

Quote«Атомна війна може початися навіть без запуску ядерних ракет. Якщо це станеться, уся Європа буде змушена ховатися в укриттях, намагаючись врятуватися від радіації. І ви будете знати, хто це зробив, попри фейки та пропаганду. Але вже буде запізно», — йдеться у зверненні.

Галущенко закликав міжнародних партнерів закрити небо над Україною. Нагадавши про захоплення Чорнобильської та Запорізької атомних електростанцій, він наголосив, що кожного дня з 24 лютого світ балансує на межі катастрофи, яка буде набагато гіршою за Чорнобиль та Фукусіму разом узяті.

Галущенко закликав міжнародні інституції та організації застосувати всі свої можливості й зусилля і встановити безполітну зону над Україною до того, як станеться катастрофа.

Контекст. ЗАЕС перебуває під контролем російської армії із 4 березня. Чорнобильську зону ворог захопив 24 лютого.

Нагадаємо, 24 лютого о 04:50 президент РФ Володимир Путін фактично оголосив війну Україні, а російські війська розпочали вторгнення на територію нашої країни.

The Page стежить за розвитком ситуації та регулярно інформує про найважливіші події.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини