Facebook Pixel

Генпрокурор Німеччини розпочав розслідування воєнних злочинів росії в Україні — Der Spiegel

Генеральний прокурор Німеччини Пітер Франк розпочав розслідування воєнних злочинів російських військ в Україні. Про це повідомляє видання Der Spiegel.

Видання зазначає, що за інформацією із судових кіл, це так звана структурна процедура. Така процедура служить для забезпечення великих доказів і непрямих доказів, щоб мати можливість пізніше, за потреби, вжити заходів проти окремих злочинців.

Розслідування німецької прокуратури стосуватиметься повідомлень про касетні бомби, удари по житлових кварталах та цивільній інфраструктурі, газопроводу, сховищу ядерних відходів та ТЕЦ, а також звіти про так звані списки цілей російських та чеченських підрозділів, дислокованих в Україні.

Видання зазначає, що, за наявними даними, у цих списках містяться імена високопоставлених українських політиків, яких планують убити. Президент України Володимир Зеленський заявив минулого тижня, що він є «мішенню номер один» для цих підрозділів.

Згідно з Міжнародним кримінальним кодексом, федеральний прокурор може переслідувати воєнні злочини та злочини проти людяності в усьому світі.

Нагадаємо, 24 лютого о 04:50 президент РФ Володимир Путін фактично оголосив війну Україні, а російські війська розпочали вторгнення на територію нашої країни.

The Page стежить за розвитком ситуації та регулярно інформує про найважливіші події.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉