Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Україна вимагає створити 30-км зони безпеки навколо українських АЕС

Зони безпеки довкола українських АЕС.

Зони безпеки довкола українських АЕС.

Україна закликає МАГАТЕ створити 30-кілометрові безпечні зони навколо українських АЕС, щоб унеможливити аварії на ядерних об'єктах під час російсько-української війни.

Ініціатором виступило керівництво «Енергоатом».

Представник України при міжнародних організаціях у Відні Євген Цимбалюк звернеться до МАГАТЕ з вимогою вжити рішучих заходів для недопущення російських військ до 30-кілометрової зони навколо АЕС України.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Також він закликав чинити тиск на Росію для негайного звільнення Чорнобильської зони та повернення українській стороні контролю всіма ядерними об'єктами.

Нагадаємо, що війська РФ увійшли до зони Чорнобильської АЕС з території Білорусі у перший день війни та утримують територію ЧЗО досі. На сьогоднішній день у Зоні зафіксовано семиразове підвищення радіації, українська сторона не має доступу до обладнання та не контролює ситуацію у Зоні.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Україна вимагає від МАГАТЕ накласти санкції на атомні технології РФ та провести міжнародний аудит їхніх ядерних запасів.

Ситуація в Енергодарі

Наразі найбільш загрозлива ситуація склалася в районі розміщення Запорізької АЕС – найбільшої атомної електростанції у Європі. В даний час військові РФ «відверто тероризують працівників» Запорізької АЕС та мешканців її міста-супутника Енергодар.

Зокрема, 1 березня військовослужбовці Національної гвардії України разом із підрозділами ЗСУ вели бій із російськими окупантами в районі Енергодару, де розташована Запорізька АЕС.

Міський голова Дмитро Орлов спростував інформацію про нібито постраждалих від обстрілу в Енергодарі.

«У нашому місті не було обстрілу. Постраждалих нема. На жаль, сьогодні, близько 15:30 у селі Водяне від гранати окупантів постраждали двоє мирних мешканців. Стан одного чоловіка дуже тяжкий, другий отримав поранення середньої тяжкості. Люди госпіталізовані до лікарні Кам'янки», — заявив міський голова.

Також 2 березня з'явилася інформація, що у бік міста Вознесенська, де розташована Южно-Українська АЕС, вилетіла група з більш ніж 20 вертольотів окупантів із десантниками.

Цього дня, 2 березня 2022 року, на австрійському місці Відень відбувається засідання Ради Управляючих МАГАТЕ під головуванням генерального директора Агентства Рафаеля Маріано Гроссі.

Коментарі

Всі новини