Facebook Pixel

Обшуки в «Партії Шарія»: СБУ вилучила техніку та банківські картки

Автор
Серед вилученого — агітаційні матеріали «Партії Шарія». Фото: СБУ

Серед вилученого — агітаційні матеріали «Партії Шарія». Фото: СБУ

Співробітники Служби безпеки України прийшли з обшуками до засновників «Партії Шарія». Лідер організації, блогер Анатолій Шарій, переховується від українського правосуддя за кордоном. Активістів партії підозрюють у низці правопорушень, повідомили в СБУ.

Згідно з даними держбезпеки, «шарійці» причетні до поширення в Київській області агітації, яка спрямована на зміну кордонів України та її територій. Також вони можуть бути причетними до інших правопорушень проти конституційного ладу.

Обшуки проводилися в Києві та Бучацькому районі Київської області. Співробітники СБУ вилучили мобільні телефони, комп'ютери, печатку, банківські картки та іншу техніку. Крім того, обшук провели й у друкарні, де виготовляли агітаційні матеріали.

Telegram Logo

«Слідчі дії тривають у рамках кримінального провадження за ч. 1 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) і ч. 3 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів і бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу», — наголошується в повідомленні.

Контекст. 16 лютого 2021 року Служба безпеки України (СБУ) офіційно оголосила підозру в державній зраді та порушенні рівноправності громадян блогеру та голові політичної партії «Партія Шарія» Анатолію Шарію, який переховується на території Іспанії.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини