«Партія Шарія»: Bihus з'ясував, що гроші надходять від мережі автозаправок «БРСМ-Нафта»

Анатолій Шарій. Фото: Facebook

Анатолій Шарій. Фото: Facebook

Мережа автозаправних станцій «БРСМ-Нафта» фінансує «Партію Шарія», повідомляється в розслідуванні Bihus.info.

Керівниця кількох підприємств, за якими стоїть бренд «БРСМ-Нафта», Анджела Ларкина видає гроші та затверджує фінансові витрати партії.

Відповідно до офіційного звіту, за перший квартал 2020 року «Партія Шарія» отримала 1,2 млн грн «пожертвувань». Із них на зарплату співробітників — 225 тис. грн. Але за неофіційним звітом, за місяць партія витратила на зарплати 1,3 млн грн.

Telegram Logo

Згідно з розслідуванням, Ларкина відправляє гроші готівкою в офіси, або вирішує, як передати їх у регіональні представництва. Ще співробітників партії нібито зобов'язують користуватися бензином саме «БРСМ-Нафти», вони ж не хочуть цього робити через погану якість палива.

Розслідувачі повідомили, що всі докази, які їм вдалося зібрати, вони передали правоохоронцям.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

«Без найменшого сумніву ми подаємо до суду на цю намальовану нісенітницю з розповідями про чорні каси. Тут без варіантів, раніше хоч намагалися, а тепер дійшло до табличок на екрані й озвучування своїм голосом намальованих на екрані мультяшних коментів [...] Ми ж українським судом не обмежені», – написав у відповідь на розслідування Шарій.

Контекст. «Партія Шарія» була створена влітку 2019 року колишнім журналістом, який утік з України, Анатолієм Шаріем. Його часто називають проросійським пропагандистом через його риторику.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини