Facebook Pixel

Новий Subaru e-Boxer: кросовери XV і Forester отримали гібридні двигуни

Більш економічні та екологічні версії обійдуться в 1,06 і 1,19 млн грн

Subaru Ukraine провів онлайн-презентацію відразу двох моделей — Forester e-Boxer і XV e-Boxer. Із назв зрозуміло, що їх об'єднує новітня екологічно-економічна концепція марки. «Плеяди» пішли шляхом найменшого спротиву, вибравши найпростішу архітектуру — паралельної гібридності (MHEV), яку ще називають «м'який гібрид» і «асистуючий гібрид». За цією схемою водій не може самостійно вибирати режими (тільки електро, тільки ДВС, обидва мотори або рекуперація) роботи синергетичної силової установки. За нього все вирішує керуюча стартер-генератором електроніка.

Концепція e-Boxer реалізована на найсучаснішому двигуні компанії — 2-літровій оппозитній бензиновій «четвірці» FB20, яка видає 150 к. с. і 194 Нм. Ще 16,7 к. с. і 66 Нм додає 12,3-кіловатний електромоторчик, що вмістився в корпусі варіатора Lineatronic. Високовольтний (13,5 кВт) акумулятор інтегрований в підлогу відразу за задньою віссю, мимоволі відібравши у кросоверів частину багажного простору. Наприклад, корисний об'єм «зеленого Лісника» зменшився на 24 літри.

Автономність електричного режиму в залежності від стилю їзди склала 1,5-2 кілометри за середньої швидкості пересування 40 км/год. Як і всі асистуючі гібриди, найбільш відчутну економію e-Boxer дає в режимі міської їзди, дозволяючи заощадити близько 1,5 л/100 км.

Скан: Subaru Ukraine

Скан: Subaru Ukraine

Зовнішні відмінності в e-Forester звелися до нових молдингiв на п'ятій двері і на корпусах дзеркал заднього виду плюс акуратних шильдикiв e-Boxer. А ось у e-XV відмінностей куди більше. По-перше, це особливий колір (холодний відтінок блакитного), що дублюється контрастною прострочкою на елементах салону, обитих чорною екошкірою. По-друге, перемальовані окантовки фальшрадіаторної решітки та протитуманних фар.

Відповідним чином доопрацьовано й інтерфейс мультимедійної системи. В її «гібридному» меню відображається вся потрібна водієві інформація щодо роботи синергетичної установки та рівня заряду батареї.

У всьому іншому обидві моделі вже добре знайомі українським автомобілістам, оскільки продаються на нашому ринку не перший рік. Новинки вже доступні в офіційних дилерів Subaru. За e-XV просять 1,0575 млн грн, в той час як початкова комплектація XV 2.0i EyeSight Active обійдеться в 886 тис. грн. Зі свого боку e-Forester оцінений в 1,1918 млн грн проти 1,0045 за стартову версію Forester 2.0i-L ES Touring.

Скан: Subaru Ukraine

Скан: Subaru Ukraine


Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉