Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Новий міністр екології: хто такий Роман Абрамовський, який у нього бізнес і зв'язки

Фото: УНІАН

Фото: УНІАН

Верховна Рада призначила міністром екології та природних ресурсів Романа Абрамовського. Його могли призначити ще на початку червня, однак у фракції «Слуга народу» до його кандидатури були питання, а брак голосів завадив винести її на голосування.

Однак все ж таки за кандидатуру Абрамовського проголосували 227 депутатів «Слуги народу», а загалом його підтримали 264 народні обранці, передає BBC Україна.

Робота

Абрамовський з жовтня минулого року був заступником міністра в Міністерстві енергетики та захисту довкілля. А 2015 року обіймав посаду заступника міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

До цього він був помічником депутата від Партії регіонів Олександра Бобкова.

У його офіційній біографії вказано сім компаній, в яких він був директором, починаючи з 1992 року:

  • «Юрзовнішконсульт»;
  • «Украгробізнес»;
  • «Консул — Моторз»;
  • «Автоленд»;
  • ЕМЗ «Металіст»;
  • «Укрстальконструкція»;
  • «Ріола Модуль ЛТД».
Підписуйтесь на нас в Google News!

Власність

Згідно з декларацією новопризначеного міністра, в його власності дві квартири в Києві площею 321 кв. м і 71 кв. м. Також в Абрамовського та його дружини задекларовані Merсedes-Benz, Land Rover та BMW.

Крім того, родині належать акції компанії «Київгідромонтаж». Абрамовський також володіє компаніями «Корнел Україна», «Трескон», «Інтоні», «Інконі», «Український морський альянс» та «Кам'янка Солар». Однак минулого року частину цих бізнесів він подарував дружині.

Також Абрамовський задекларував 800 тис. євро на рахунку в банку та $300 тис. готівкою. У дружини — 35 тис. євро, $77 тис. у банку та $405 тис. готівки.

Абрамовського пов'язують із Сергієм Тарутою, який використовує «Ріола Модуль ЛТД» переважно для того, щоб перенаправляти замовлення з орбіти «Індустріального союзу Донбасу».

Крім того, компанія «Київгідромонтаж», яка належить дружині Абрамовського Світлані Юрченко, фігурує у справі Національного антикорупційного бюро щодо зловживання владою або службовим становищем, йдеться в матеріалі програми «Схеми».

Контекст. Ще в березні цього року точилися розмови про те, що саме Абрамовського буде призначено очільником Мінекоенерго — про це писало The Page. Ба більше, Абрамовський — співвласник великого бізнесу «зеленої енергетики». Він стверджує, що його місія – «розвиток зеленої енергетики».

Комітет Верховної Ради з питань екологічної політики та природокористування вирішив, що Міністерство енергетики та захисту навколишнього середовища в його теперішній версії доцільно розділити на два самостійні міністерства.

Коментарі

Всі новини