Хто такий Роман Абрамовський і що в нього за бізнес, біографія

Абрамовський Роман. Фото: Facebook/Роман Абрамовський

Абрамовський Роман. Фото: Facebook/Роман Абрамовський

Кабмін подав до Верховної Ради проєкт постанови про призначення Романа Абрамовського міністром довкілля та природних ресурсів. Абрамовський обіймає посаду заступника міністра енергетики та захисту довкілля. Його було призначено ще за попереднього уряду Олексія Гончарука — у жовтні минулого року.

Кабмін 27 травня розділив Міністерство енергетики та захисту довкілля на два профільні міністерства. Відтепер існують два відомства: Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів і Міністерство енергетики. Обидва міністерства є правонаступниками прав і обов'язків Міністерства енергетики та захисту довкілля у відповідних сферах.

Біографія

Роман Абрамовський народився 1973 року в місті Комсомольську-на-Амурі, Хабаровський край, Росія. 2006 року закінчив Київський національний університет внутрішніх справ.

Telegram Logo
  • З 1992 до 1994 року працював комерційним директором в «Юрзовнішконсульт»;
  • 1995 — 2000 рр. обіймав посаду заступника директора компанії «Консул-Моторс»;
  • З 2000 до 2004 року — генеральний директор компанії «Автоленд»;
  • 2004 — 2005 рр. — перший заступник правління «ЕМЗ «Металіст»;
  • 2005 рік — голова правління «ЕМЗ «Металіст»;
  • 2005 — 2006 рр. — перший заступник гендиректора «Укрстальконструкція»;
  • 2006 — 2012 рр. — гендиректор «Укрстальконструкція»;
  • З 2012 до 2013 року — заступник директора «Ріола Модуль ЛТД»;
  • 2013 — 2014 рр. — помічник-консультант народного депутата;
  • 2015 — заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

Ще в березні цього року йшли розмови про те, що саме Абрамовського буде призначено очільником Мінекоенерго — про це писало The Page. Ба більше, Абрамовський — співвласник великого бізнесу «зеленої енергетики». Він стверджує, що його місія – «розвиток зеленої енергетики».

Водночас Абрамовського пов'язують із Сергієм Тарутою, який використовує «Ріола Модуль ЛТД» переважно для того, щоб перенаправляти замовлення з орбіти «Індустріального союзу Донбасу».

Контекст. Комітет Верховної Ради з питань екологічної політики та природокористування вирішив, що Міністерство енергетики та захисту навколишнього середовища в його теперішній версії доцільно розділити на два самостійні міністерства.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Чому Boeing «вбив» свій 747 легендарний Jumbo Jet

Аерокосмічний і оборонний гігант Boeing закриває виробництво свого легендарного двоповерхового реактивного пасажирського літака моделі 747 Jumbo Jet, який літає з 1969 року.

В «Енергоатомі» розповіли, скільки коштує вивести ядерні реактори з експлуатації

Ядерні реактори «Енергоатому» не виводитимуться з експлуатації всі одночасно і це буде коштувати від $288 млн до $367 млн за один блок.

НБУ видав Ощадбанку мільярдне фінансування

Національний банк України видав державному «Ощадбанку» і банку «Авангард», який пов'язаний з групою ICU, кредит рефінансування в обсязі 1,2 млрд грн 200 млн грн відповідно.