Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Екокомітет ВР затвердив доцільність роз'єднання Мінекоенерго

Засідання Екокомітету ВР. Фото: facebook Олега Бондаренка

Засідання Екокомітету ВР. Фото: facebook Олега Бондаренка

Комітет Верховної Ради з питань екологічної політики та природокористування вирішив, що в теперішній версії Міністерство енергетики та захисту навколишнього середовища доцільно розділити на два самостійних міністерства.

Про це у facebook написав голова комітету, народний депутат від фракції «Слуга народу» Олег Бондаренко.

«На сьогоднішньому засіданні Екокомітету за участю представників Міністерства [Мінекоенерго — ред.] і великої кількості громадських організацій було ухвалено рішення про доцільність роз'єднання Міністерства енергетики та захисту навколишнього середовища України», — повідомив він.

Контекст. Перший уряд Володимира Зеленського на чолі з Олексієм Гончаруком ухвалив рішення об'єднати ряд міністерств включно з Міністерством енергетики та захисту навколишнього середовища.

Відповідно до урядової концепції, це повинно стимулювати сталий розвиток енергетики та поєднати роботу з природними ресурсами.

Нове міністерство запропонувало перегляд енергетичної стратегії до 2035 року на основі концепції «зеленого» переходу до 2050 року. Об'єднане Мінекоенерго на чолі з колишнім тепер міністром енергетики Олексієм Оржелем не виправдало покладених надій.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини