Facebook Pixel
IT

Зміна зарплатного банку, реєстрові платежі та карта-ключ: нові сервіси monobank для ФОПів та IT

Monobank запустив нові сервіси для ФОПів та IT-компаній. Зокрема, йдеться про можливість реєстрових платежів і для розрахунків з ФОП-контрагентами.

Про це повідомив співзасновник monobank Олег Гороховський у своєму Telеgram-каналі.

Нові сервіси monobank для ФОПів

Крім того, банк випустив віртуальну карту-ключ для ФОПів. У бета-версії продукт став доступним з 8 червня, розповів у коментарі менеджер проєкту «ФОП monobank» Олексій Путятін.

Telegram Logo

Monobank автоматично випускає номер карти до кожного рахунку ФОП. Такий номер можна використовувати для зручного прийому платежів для населення, пояснив Путятін.

За його словами, компанія створила простий продукт для ФОПів, яким потрібен додатковий реквізит до їхніх рахунків для прийому платежів через технологію «переклад за номером картки».

За такі перекази банк не братиме комісію, однак, якщо це карта, з якої клієнт переказуватиме гроші, то банк-емітент може стягувати комісію.

Такий продукт передусім розрахований на ФОПів, які продають товари або надають послуги, та тих, чиї клієнти звикли платити за послуги з карти на карту.

Водночас, якщо клієнт захоче змінити зарплатний банк, то він може створити заяву у додатку monobank, підписати її у «Дії» за допомогою електронного підпису та відправити заяву на електронну пошту бухгалтера.

Нові сервіси monobank для IT-компаній

Для IT-компаній банк адаптував сервіс реєстрових платежів для розрахунків із ФОП-контрагентами. Для того, щоб скористатися послугою, достатньо зробити один загальний платіж Україною або SWIFT-переказ від нерезидента і завантажити реєстр платежів для розподілу у вебкабінеті monobank.

За такі перекази банк також не стягуватиме комісію, а платежі зараховуватимуться на рахунки ФОПів миттєво.

Коментарі

Всі новини