Facebook Pixel

«Азов» розпочинає нову рекрутингову кампанію

Нова рекрутингова кампанія Азову та Work.ua: які вакансії пропонує бригада. Фото з сайту бригади «Азов»

Нова рекрутингова кампанія Азову та Work.ua: які вакансії пропонує бригада. Фото з сайту бригади «Азов»

«Азов» спільно з Work.ua та Banda Agency оголосили про нову рекрутингову кампанію до підрозділу. За допомогою сервісу з пошуку роботи «Азов» планує закрити вакансії на небойових посадах, таких як кухар та механік, а в перспективі вплинути на зміну підходу рекрутингу до ЗСУ в цілому. Про це ініціатори рекрутингової кампанії розповіли 2 листопада на пресконференції.

Які фахівці потрібні «Азову» та яку зарплату пропонують

Quote«Фокус на кваліфікації надзвичайно важливий. Люди бояться, бо не знають, ким і куди їх відправлять служити», — зауважив Артур Міхно, співзасновник та СЕО Work.ua.

Він розповів, що наразі на сайті з пошуку роботи розміщено понад 90 тис. вакансій. З них тільки 300 від військових. Він впевнений, що пошук кандидатів на посади у війську має відбуватися так само, як і в інших галузях. Це дозволить зібрати професійні та вмотивовані команди.

Натепер на сайті Work.ua «Азов» уже розмістив 28 пропозицій щодо роботи за різними спеціальностями, зокрема начальник складу, логіст, токар, парамедик, лікар невідкладних станів, кухар, дизеліст, оператор БпЛА тощо. Кандидатам пропонують зарплати від 25 тис. до 125 тис. грн.

Відповідаючи на питання журналістів, Святослав Паламар «Калина», заступник командира по роботі з особовим складом 12-ї бригади спеціального призначення «Азов», сказав, що в такий само спосіб — через оголошення на сервісі з пошуку роботи — бригада планує закривати й бойові вакансії.

На думку Міхно, в перспективі спільний проєкт з «Азовом» стане прикладом для інших підрозділів та перетвориться на загальну практику рекрутингу до ЗСУ.

Як рекламна агенція змінила рекрутинг до «Азову»

Спікери пресконференції щодо нової рекрутингової кампанії «Азов»: СЕО Work.ua Артур Міхно, заступник командира по роботі з особовим складом «Азовe» Святослав Паламар та директор Banda Дмитро Адабір

Спікери пресконференції щодо нової рекрутингової кампанії «Азов»: СЕО Work.ua Артур Міхно, заступник командира по роботі з особовим складом «Азовe» Святослав Паламар та директор Banda Дмитро Адабір

Війську потрібні професіонали не лише на полі бою, потрібні фахівці різних спеціальностей.«Твоя цивільна професія може стати в «Азові» твоєю першою військовою спеціальністю» — це основний меседж спільної рекрутингової кампанії «Азова» та Work.ua.

Quote«Я вважаю, що запорукою виживання на полі бою особового складу є його професіоналізм та мотивація. В «Азова» є потреба у кваліфікований кадрах. Тому необхідно знайти системне комунікаційне рішення, яке принесло би користь ефективності на полі бою», — зазначив Святослав Паламар.

Він розповів, що з 2016 року в «Азові» працює рекрутингова служба, яка дозволила укомплектувати вмотивовану та професійну команду. Але у травні 2023 року підрозділ було розширено до бригади, тому наразі в «Азову» є потреба закрити певні вакансії. За вирішенням цього питання військові звернулися до Banda Agency.

Директор Banda Agency Дмитро Адабір розповів, що на запит «Азову» агентство проаналізувало рекрутингові кампанії у світі різних часів та сучасні приклади. Так фахівці дійшли висновку, що на 20-му місяці повномасштабної війни комунікація виглядає однаково. І якщо раніше вона працювала, то за певний час однакові меседжі перетворюються на шум і на них вже не звертають увагу.

Quote«Ми зрозуміли, що війську треба різні спеціальності. І це може бути меседжем. Інша особливість «Азову» — те, що в ньому є рекрутингова служба. Шукачі надають заявки, проходять співбесіди, і це нагадує, як це побудовано у бізнесі. Це наштовхнуло нас на думку, що ми можемо говорити про позиції окремих фахівців, як про вакансії», — наголосив Адабір.

Святослав Паламар про нову рекрутингову кампанію «Азова» — відео

Your browser doesn't support HTML5 video.

Подякувати 🎉