Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Нова ніша для Bolt у Києві, роботи замінять людей і новинний агрегатор Telegram. Головне за 19 листопада

Фото: Андрій Юхименко

Фото: Андрій Юхименко

Нові технології захоплюють світ. Компанія Bolt створює можливості для бажаючих заробити на електричних засобах пересування. Вчені всерйоз оцінюють, скільки людей залишаться без роботи через роботизацію. А месенджер Telegram оголосив конкурс для розробників.

Новини коротко

Міністр інфраструктури ліквідує «Автомобільні дороги України». Владислав Криклій розповів, що компанія припинить своє існування до весни. А її функції передадуть приватному сектору. За словами міністра, нам необхідно переходити до європейської практики – коли ремонтом та експлуатацією доріг займаються приватні компанії. Він також планує позбавити держагентство автомобільних доріг «Укравтодор» функції інспектування. Криклій вважає, що одна структура не може і будувати, і перевіряти якість будівництва доріг.

Bolt знайшла нову нішу на столичному ринку. З 21 листопада компанія запустить у Києві бізнес з прокату електросамокатів. На сайті Bolt повідомляється, що приватні підприємці можуть скористатися онлайн-платформою для управління парків самокатів. Вони зможуть забрендувати їх на свій розсуд. Компанія працювала в Києві з 2016 року під брендом Taxify, після чого перейменувалась і перезапустила бізнес.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Всесвітній економічний форум підрахував, скільки робочих місць дістануться роботам. За оцінками експертів, до 2030-го 800 млн чоловік по всьому світу замінять машинами. Нещодавнє дослідження Oracle і Future Workplace в десяти найбільш економічно розвинених країнах показало: 82% співробітників вважають, що менеджери-роботи можуть краще і швидше, ніж «живі начальники», надавати точні дані, контролювати графік роботи й управляти бюджетом. А 64% опитаних працівників довіряють штучному інтелекту більше, ніж людині. Причому в Китаї таких — 88%, в Індії — 89%, а в Сінгапурі – 83%. Втім, у Франції довіритися роботам згодні 56% співробітників, а у Великобританії – 54%. За прогнозом Pw C, впровадження штучного інтелекту та робототехніки до 2030 року додасть світовій економіці $15,7 трлн.

У Світовому банку підрахували майбутні прибутки від ринку землі. Завдяки відкриттю ринку землі Україна зможе збільшити зростання економіки на 0,5-1,5% до 2024 року, вважає провідний економіст Світового банку в Білорусі, Молдові та Україні Фарук Кхан. За його словами, наскільки саме збільшиться зростання економіки країни, залежить від сценарію реформи та додаткових стратегій. Кхан вважає, що Україна повинна створювати механізми захисту для того, щоб ринок був прозорим і немонополізованим. Також потрібно забезпечити доступ до фінансування малих фермерських господарств і створити моніторинг реформи – щоб уникнути злочинних дій.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Telegram створює свій новинний агрегатор. Месенджер оголосив конкурс на розробку алгоритму для ранжирування новин Data Clustering Contest. Конкурс пройде у два етапи. Переможці першого отримають $100 тис., після чого увійдуть у другий етап, який передбачає таку ж саму нагороду. У завданні конкурсу йдеться про те, що алгоритм повинен виділяти всі тексти англійською та російською мовами, вибираючи з них тільки новини. Потім розподіляти їх на сім груп: суспільство, економіка, розваги, технології, наука, спорт та «інші». Розподілені новини алгоритм повинен групувати в сюжети.

Коментарі

Всі новини