Bolt вирішив запустити в Києві послугу оренди електросамокатів

Фото: пресслужба Bolt

Фото: пресслужба Bolt

Компанія Bolt вирішила відкрити сервіс прокату електросамокатів. Тестовий період запустять у четвер, 21 листопада. Однією з локацій стане інноваційний парк Unit.City, пише ліга.net.

На сайті Bolt повідомляють, що компанія пропонує онлайн-платформу для управління парком електросамокатів для приватних підприємців.

Також там зазначено, що ці самокати оснащені спеціальним IoT ПЗ для прокату. Забрендувати їх можна за своїм розсудом. Але у пресслужбі також зазначили, що поки невідомо, чи буде ця програма працювати в компанії.


Компанію Bolt заснував Маркус Вілліг у 2013 році. Її інвестори — транснаціональний автомобілебудівний концерн Daimler, китайський конгломерат Didi Chuxing, європейський фонд Korelya Capital і співзасновник британської служби грошових переказів TransferWise Таавет Хінрікус.

Сервіс для замовленням таксі Bolt (раніше Тaxify) запустився в Києві у 2016 році за договором франчайзингу. Влітку 2018 року компанія перезапустила проєкт у столиці з власною локальною командою. У липні 2019 року Bolt вже працював у Києві, Харкові, Одесі та Львові.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини