Міністр інфраструктури запропонував передати ремонт українських доріг в приватні руки

У Міністерстві інфраструктури розповіли про плани ліквідувати держкомпанію «Автомобільні дороги України» після зими і передати її функції приватному сектору, щоб уникнути бюрократії і закуповувати найкращу техніку.

Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій під час спільного брифінгу з новим главою Держагентства автомобільних доріг України («Укравтодор») Олександром Кубраковым і прем'єр-міністром Олексієм Гончаруком, передає агентство «Інтерфакс-Україна».

«Це нормальна європейська практика, коли утриманням та експлуатацією доріг займається приватний сектор. А у нас який облавтодор не візьми – він збитковий, постійно не вистачає грошей, у використанні держмайна присутній корупційний фактор», — сказав міністр.

Криклій повідомив про плани позбавити «Укравтодор» функції інспекції доріг, щоб розділити замовника послуг та інспектора якості.


Засновник держкомпанії «Автомобільні дороги України» — держава в особі «Укравтодору». Одне з головних завдань компанії — експлуатаційне утримання автодоріг загального користування державного і місцевого значення довжиною 170 тис. км. Компанія також виконує роботи по ремонту автомобільних доріг, мостів, інших штучних споруд та елементів облаштування.

До складу компанії входять 33 дочірніх підприємства, які діють у всіх областях України.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини