Facebook Pixel

Новокраматорський машзавод виготовив унікальну машину для видобутку вугілля в Казахстані

НКМЗ відвантажив скіпову шахтну підйомну машину до Казахстану. Фото: facebook / NKMZ85

НКМЗ відвантажив скіпову шахтну підйомну машину до Казахстану. Фото: facebook / NKMZ85

Новокраматорський машинобудівний завод (НКМЗ) здійснив постачу скіпової шахтної підйомної машини ШПМ ЦШ-5х8в на Соколово-Сарбайське гірничо-збагачувальне виробниче об'єднання в Казахстані.

Як повідомляється на сторінці НКМЗ у Facebook, відвантажена машина — одна з найпродуктивніших шахтних підйомних машин. Вона здатна піднімати 60 т залізняку з глибини понад 700 м за один раз.

ШПМ ЦШ-5х8в — четверта з шахтних підйомних машин різних типів, спроєктованих, виготовлених та відвантажених замовникам у 2021 році на НКМЗ.

Telegram Logo

Вона належить до багатоканатних машин, які піднімають посудини за допомогою сил тертя між футеруванням барабана та канатом.

За даними НКМЗ, ШПМ ЦШ-5х8в встановлюється на баштовому копрі. Машина оснащена двома підйомними двигунами по 3800 кВт кожен. Вона має канатоведучий шків діаметром 5 метрів із вісьмома струмками під підйомні канати. Конструкція передбачає для передання потрібного крутного моменту вісім футерованих струмків зі знімним футеруванням із матеріалу Becorit із високим коефіцієнтом тертя.

Машина також оснащена колодковими гальмами із чотирма пружинно-вантажними приводами.

Що ще робить Новокраматорський машинобудівний

Наразі дивізіон гірничорудного та ковальсько-пресового обладнання НКМЗ виготовляє ще одну шахтну підйомну машину ШПМ 2Ц-6,4х2,4 ТД для АТ ТНК «Казхром» (Казахстан). Складання машини очікується в грудні 2021 року.

Новокраматорський машинобудівний завод — найбільше у Європі підприємство індивідуального важкого машинобудування. Завод спеціалізується на виробництві прокатного, металургійного та гірничодобувного обладнання. Географія постачання охоплює 79 країн світу, зокрема Францію, Італію, Польщу та країни СНД.

За підсумками 2020 року НКМЗ наростив обсяг продажу продукції на 0,9% порівняно з 2019 роком. Випуск товарної продукції протягом року збільшився на 0,4%, відвантаження продукції зросли на 0,2%.

Коментарі

Всі новини