Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Атака клонів: двійник «Нафтогазу» продає газ на 15% дорожче за державу

«Нафтогаз» знайшов свого клона: що відомо про компанію. Фото: УНІАН

«Нафтогаз» знайшов свого клона: що відомо про компанію. Фото: УНІАН

На ринку газу працює постачальник газу з назвою, схожою на державну компанію «Нафтогаз Україна», що може вводити користувачів в оману. Йдеться про приватне підприємство «Нафтогаз Постачання».

Про це повідомила пресслужба державного «Нафтогазу».

Компанія закликала громадян бути уважними під час вибору ринкового постачальника газу. Вищезгадана компанія жодним чином не пов'язана з державним підприємством.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

У державній компанії зазначили, що «Нафтогаз України» є частиною групи «Нафтогаз», яка займається постачанням газу з 2017 року.

Водночас «Нафтогаз Постачання» було створено наприкінці 2020 року. Згідно з даними YouControl, бенефіціарним власником є Віталій Овчар. Крім того, він є директором компанії «Еко Пауер», яка займається виробництвом електроенергії.

Підписуйтесь на нас в Google News!

У «Нафтогазі» зазначили, що хоча компанію зареєстровано в Києві, вона обслуговує клієнтів у місті Кременці Тернопільської області. Водночас ціна на газ у «Нафтогаз Постачання» вища за ціну, яку пропонує державний «Нафтогаз», на 15%.

Подібність назв спричинила плутанину серед користувачів. У «Нафтогазі» вважають, що це може бути маніпуляцією з боку приватної компанії. Саме тому держкомпанія звернулася до Антимонопольного комітету та правоохоронних органів щодо порушення прав інтелектуальної власності.

Коментарі

Всі новини