Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

«Нафтогаз» підвищив ціни для бізнесу в квітні, незважаючи на економічну кризу

«Нафтогаз України» підвищив у квітні ціни на природний газ для промислових споживачів та установ, що фінансуються з державного бюджету, на 0,2-2,2% — до 4 882,8 — 5 536,8 грн за тис. кубометрів з ПДВ, незважаючи на падіння ціни в Європі та економічну кризу.

Цінову пропозицію «Нафтогазу» оголошено в прейскуранті на природний газ.

Згідно з ним, ціну на газ для промислових споживачів з обсягом споживання від 50 тис. кубометрів на місяць за відсутності заборгованості і на умовах передоплати встановлено на рівні 4 882,8 грн за тис. куб. м.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Ціну на умовах оплати за фактом поставки визначено на рівні 5 536,8 грн за тис. кубометрів.

При цьому промислові підприємства з обсягом споживання до 50 тис. кубометрів включно будуть зобов'язані платити 5 536,8 грн за тис. куб. м.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Контекст. Ціну на газ для населення «Нафтогаз» у квітні знизив на умовах ПСО на 14% — до 3,4 тис. грн за тисячу кубометрів.

Раніше Кабмін погодив продовження контракту глави правління «Нафтогазу України» Андрія Коболєва до 22 березня 2024 року.

Тим часом Антимонопольний комітет відкрив справу про зловживання «Нафтогазом» монопольним становищем шляхом встановлення з листопада 2018 року цін на природний газ на рівні, який неможливо було б встановити за умов існування конкуренції.

Коментарі

Всі новини