Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Ціна на газ для населення та виробників тепла впала до рівня 2016 року

«Нафтогаз» ухвалив рішення знизити березневу ціну природного газу для населення та виробників тепла. Ціна знизилася на 14%, як порівняти з показником у лютому 2019 року, — до 3,4 грн за кубометр без ПДВ, транспортування та націнки підприємств-посередників. Цей показник — найнижчий з 2016 року.

Голова «Нафтогазу» Андрій Коболєв зазначив, що причиною такого рішення стало зниження ціни газу на європейському ринку та його значні запаси в Україні. Крім того, у березні «Оператор ГТС України» (ОГТСУ) провів торги з закупівлі газу, під час яких ціна стала нижчою за вартість, яка сформувалася на європейському газовому хабі ТТF.

За словами Коболєва, «Нафтогаз» обрав найменший з індикаторів. Таке рішення — це вклад компанії у підтримку населення, яке змушене залишатися вдома через карантин, заявив голова «Нафтогазу».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Ціну на квітень також розраховуватимуть в залежності від найменшого значення між ціною на хабі та середньозваженою ціною переможців за результатами торгів ОГТСУ.

Контекст. Наглядова рада «Нафтогазу» на чотири роки продовжила контракт з головою правління компанії Андрієм Коболєвим.

Підписуйтесь на нас в Google News!

«Нафтогаз» у лютому опублікував ціни на природний газ, які почали діяти з 1 березня цього року для промислових споживачів. Як порівняти з лютим цього року, то у березні ціни нижчі на 12%-15%.

Коментарі

Всі новини