Facebook Pixel

Наглядова рада «Нафтогазу» продовжила контракт з Коболєвим — ЗМІ

Андрій Коболєв. Фото: УНІАН

Андрій Коболєв. Фото: УНІАН

Наглядова рада «Нафтогазу» на чотири роки продовжила контракт з головою правління компанії Андрієм Коболєвим. Про це пишуть «Українські новини» з посиланням на відповідні документи, які є в розпорядженні агентства.

У витягу з протоколу засідання зазначено, що термін повноважень Коболєва продовжують за умови, що він виконуватиме всі рішення наглядової ради «Нафтогазу» відповідно до вимог контракту.

Наразі документ направили на розгляд Кабінету міністрів.

Telegram Logo

Андрій Коболєв почав свою кар'єру 1999 року з роботи в українському підрозділі міжнародної консалтингової групи PricewaterhouseCoopers. До «Нафтогазу» він прийшов 2002 року. Перша його посада в компанії — головний спеціаліст департаменту економіки та цінової політики. У 2006-2007 роках був директором департаменту корпоративних фінансів та цінової політики, а в 2008-2010 роках — радником голови правління «Нафтогазу». Головою правління компанії його призначили в березні 2014-го. Востаннє контракт з Коболєвим продовжували рік тому, закінчується він 22 березня 2020 року.


Контекст. Ще в липні 2019 року, коли посаду прем'єр-міністра обіймав Володимир Гройсман, він закликав уряд прийняти протокольне рішення про звільнення керівників держпідприємств, які судяться з урядом і не виконують ухвалених ним рішень. Йшлося, зокрема, про «Нафтогаз».

Наприкінці листопада 2019 року колишній прем'єр-міністр Олексій Гончарук заявляв, що уряд «десятками звільняє людей», які працювали у попередні роки. Причина — переконаність Кабміну в неефективності їхньої роботи, а також у корупційній або інший ангажованості чиновників.

А на початку грудня минулого року ексміністр енергетики та захисту навколишнього середовища Олексій Оржель заявив про те, що уряд прийняв політичне рішення щодо зміни керівництва і початку конкурсів на всіх стратегічних підприємствах. На уточнююче питання журналістів про те, чи можуть змінити керівників «Нафтогазу» і «Укренерго», Оржель заявив: «Абсолютно».

А минулого місяця колишній міністр розвитку економіки Тимофій Милованов запропонував вирішити питання з оголошенням конкурсу на посаду глави «Нафтогазу».

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter Cmd + Enter Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини