Facebook Pixel

Кабмін спробував звільнити Коболєва

Андрій Коболєв. Фото: УНІАН

Андрій Коболєв. Фото: УНІАН

Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов на сьогоднішньому засіданні Кабінету міністрів запропонував вирішити питання з оголошенням конкурсу на посаду глави «Нафтогазу».

Про це у своєму Telegram-каналі написав народний депутат з фракції «Європейська солідарність» Олексій Гончаренко.

За його словами, свою пропозицію Милованов аргументував тим, що 10 березня закінчується термін контракту Андрія Коболєва на цій посаді.

Telegram Logo

Утім, прем'єр-міністр Олексій Гончарук це питання до порядку денного не включив, оскільки дана пропозиція не повинна вноситися з голосу. Такої ж думки дотримувався і глава Міністерства внутрішніх справ Арсен Аваков.

Як пізніше зазначив Гончарук на прес-конференції, це рішення уряд прийматиме в найближчі тижні.

Контекст. Ще в липні 2019 року, коли посаду прем'єр-міністра обіймав Володимир Гройсман, він закликав уряд прийняти протокольне рішення щодо звільнення керівників держпідприємств, які судяться з урядом і не виконують прийнятих ним рішень. Йшлося, зокрема, і про «Нафтогаз».

На початку грудня минулого року нинішній міністр енергетики та захисту навколишнього середовища Олексій Оржель заявив про те, що уряд прийняв політичне рішення про зміну керівництва і початок конкурсів на всіх стратегічних підприємствах. На уточнююче запитання журналістів, чи можуть змінити керівників «Нафтогазу» та «Укренерго», Оржель заявив: «Абсолютно».

Коментарі

Всі новини