На Запорізькій ТЕС нова аварія — блок №1 вийшов з ладу

На Запорізькій ТЕС в Енергодарі сталося нове аварійне відключення енергоблоку №1.

«Сьогодні, 5 лютого, о 10:49 сталося відключення енергоблоку №1 ДТЕК Запорізька ТЕС через тимчасову несправність системи охолодження трансформатора Т-1. Зараз у роботі перебувають третій і четвертий енергоблоки теплової електростанції. На другому енергоблоці розпочато пусконалагоджувальні роботи», — йдеться в повідомленні пресслужби мерії міста.

Відомості системного оператора «Укренерго» свідчать, що енергоблоки №№ 1,2 Запорізької ТЕС знаходяться в аварійному ремонті.

Telegram Logo
stan-blokiv-tes-ta-aes-nek-ukrenergo-google-chrome.jpg

У пресслужбі ДТЕК заявили, що аварія не зробила негативного впливу на енергопостачання та водопостачання регіону, як і на роботу ЗаТЕС.

«Зараз станція працює двома блоками (№3 і №4), несе потужність близько 400 МВт. Для відшкодування графіка навантаження енергоблоку №1 енергетики станції оперативно почали пускові роботи на блоці №2», — інформують в компанії.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Поки що навантаження блоку №1 на себе візьме енергоблок №2.

Як повідомлялося, 3 лютого в Енергодарі на Запорізькій тепловій електростанції сталася аварія, внаслідок якої 50-тисячне місто і навколо залишилися без електроенергії та водопостачання.

Наявних в Україні потужностей не вистачає для виробництва електроенергії в потрібних обсягах.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини