На трасі Київ – Одеса під час реконструкції приберуть наземні переходи і майже всі ліві розвороти

Фото: ТСН

Фото: ТСН

Проєкт реконструкції дороги міжнародного значення М-05, який фінансується Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) і Європейським інвестиційним банком (ЄІБ), передбачає заміну наземних пішохідних переходів на підземні або надземні.

Також будуть закриті 21 із 23 лівих розворотів, які зараз існують на маршруті.

Про це повідомив заступник глави ЄБРР в Україні Марк Магалецький в ході форуму «Україна 30. Інфраструктура», повідомило агентство «Інтерфакс-Україна».

Telegram Logo

Контекст. ЄБРР і Кабінет міністрів України наприкінці 2020 року уклали кредитну угоду на 450 млн євро за проєктом «Розвиток транс'європейської транспортної мережі (Україна — дорожні коридори)». Кошти будуть спрямовані на капітальний ремонт автодороги М-05 Київ — Одеса і будівництво Північного обходу Львова.

Українська інфраструктура в занепаді понад 20 років, однак у чинного уряду є розуміння щодо основних напрямів розвитку, зокрема інфраструктури для підвищення комфорту громадян. Про це президент Володимир Зеленський сказав під час виступу на форумі «Україна 30. Інфраструктура». За його словами, в 2021 році планується відремонтувати та реконструювати 4,5 тис. км державних доріг і 2 тис. км місцевих.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини