Facebook Pixel

Україна розірве контракт на постачання вакцин Novavax і Covishield з Індії

МОЗ розриває контракт із Serum Institute of India щодо постачань Novavax і Covishield. Фото: УНІАН

МОЗ розриває контракт із Serum Institute of India щодо постачань Novavax і Covishield. Фото: УНІАН

Міністерство охорони здоров'я ініціювало розірвання контракту на постачання вакцин проти коронавірусу з компанією Serum Institute of India з Індії. Причина — остання не виконала свої зобов'язання.

Про це повідомив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко на зустрічі з журналістами, передає «Українська правда». За його словами, мова йде про постачання вакцин Covishield (1,5 млн. доз) і Novavax (10 млн. доз), яку Всесвітня організація охорони здоров'я поки що не зареєструвала.

«Serum Institute of India не виконав жодних своїх контрактних зобов'язань. Ухвалюється політичне рішення, я буду розривати контракт із Serum Institute of India».

Віктор Ляшко

Віктор Ляшко

міністр охорони здоров'я України

Міністр охорони здоров'я заявив, що Україна внесла передоплату за постачання, однак у контракті прописано, що країна може розірвати його, і міжнародна закупівельна організація Crown Agency працюватиме над цим.

Telegram Logo

Ляшко також додав, що, незважаючи на відсутність співпраці з Serum Institute, Україна закриває національну потребу у вакцинах.

Контекст. Раніше The Page повідомляло, що в Україні введення третьої, так званої бустерної, дози вакцини проти коронавірусу може початися тільки через рік.

Коментарі

Всі новини