Україна отримала підтвердження на 12 млн доз вакцин — Степанов

Україна отримала підтвердження на поставку 12 млн доз вакцин компаній AstraZeneca і Novavax за договором з індійським виробником Serum Institute.

Поставки будуть здійснюватися з кінця лютого, повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов під час наради з главою держави.

Йдеться про вакцинах AstraZeneca (Великобританія і Оксфордський університет) та Novavax (США). Вони будуть проведені за ліцензією на підприємствах Serum Institute (Індія). Отримане підтвердження буде реалізовуватися контрактом Serum Institute і Crown Agents.

Telegram Logo

У січні Кабмін передав закупівлі вакцин від COVID-19 для України британському агентству Crown Agents.

Контекст. «Медичні закупівлі України» підписало договір з українською компанією «Лекхім» на поставку 1,91 млн доз вакцини китайської Sinovac Biotech. Керівництво держпідприємства пояснило вибір постачальника. Переговори також велися безпосередньо з виробниками вакцин.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Також Максим Степанов 4 грудня 2020 року підписав технічні документи на отримання вакцини від коронавируса в рамках глобальної гуманітарної ініціативи COVAX. За цією програмою Україна сподівається безкоштовно отримати 8 млн доз вакцин, чого може вистачити для вакцинації 4 млн громадян.

В рамках програми COVAX Україна отримає в лютому 117 тис. доз м-РНК вакцини від Pfizer-BioNTech американського виробництва.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини