Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

У компанії Sinovac розповіли, чому обрали партнером український «Лекхім»

Фото: lekhim.ua

Фото: lekhim.ua

У компанії Sinovac, китайському розробнику вакцини проти коронавірусу, пояснили, чому вони вирішили працювати з українськими виробником вакцин «Лекхім».

«З компанією «Лекхім» ми з власної волі підписали меморандум про співпрацю в травні 2020 року. А також надали компанії «Лекхім» довіреність на представлення інтересів в Україні», — розповів The Page директор із розвитку бізнесу Sinovac у Європі Ігор Мозолевич.

За його словами, жодних вказівок щодо співпраці з ким би то не було компанія Sinovac від уряду України не отримувала.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

«З членами уряду — міністром і заступником міністра охорони здоров'я — я й мої колеги бачилися один раз під час телеконференції 25 грудня. Під час дзвінка були також присутні співробітники посольства України в Пекіні. Сторони вели протокол і запис. Жодних вказівок щодо співпраці з «Лекхімом» або ким би то не було не зафіксовано», — сказав він.

Мозолевич піддав критиці ЗМІ, які написали про те, що МОЗ України нібито зажадало від Sinovac працювати саме з «Лекхімом».

«Ці журналісти поширюють неперевірену інформацію й на тлі важливості проблем із пандемією відволікають зайнятих людей від роботи», — заявив він.

Нагадаємо: раніше низка ЗМІ заявили про те, що нібито МОЗ змусило компанію Sinovac працювати з «Лекхімом».

Раніше «Лекхім» заявляв, що вакцина проти COVID з'явиться в Україні в лютому.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини