Facebook Pixel

Міносвіти призначило наглядову раду НАУ — хто увійшов

Міністерство освіти і науки затвердило новий склад наглядової ради Національного авіаційного університету.

Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у Facebook.

До її складу увійшли зовнішні експерти, представники держвлади, освіти та бізнесу:

  • Петро Чернишов– радник міністра освіти і науки України;
  • Ігор Кравчишин – випускник НАУ, волонтер, підприємець, засновник інвестиційної компанії;
  • Роман Грищук – народний депутат, член комітету з питань освіти, науки та інновацій, член постійної делегації України до Парламентської асамблеї НАТО;
  • Владислав Власик – випускник НАУ, генеральний конструктор в ДП «Антонов»;
  • Ганна Гвоздяр – заступниця міністра з питань стратегічних галузей промисловості України;
  • Наталія Кушнерська – керівниця українського кластера оборонних технологій Bravel;
  • Володимир Цой, випускник НАУ, підприємець та громадський діяч, співвласник і президент групи компаній MTI, один із засновників Спілки українських підприємців СУП.
Quote«Продовжуємо реорганізацію НАУ: топексперти й представники бізнесу увійшли до наглядової ради, яка допоможе розвиватися університету відповідно до сучасних стандартів та потреб освіти й науки в Україні», – заявив він.

За словами Федорова у планах наглядової ради активізувати бізнес у систему освіти, що вплине на вибори ректорів та менеджерів університетів. СЕО найбільших компаній зможуть ділитися своїм управлінським досвідом і впроваджуватимуть найкращі практики з бізнесу в освіту.

Quote«Реорганізація НАУ — це важливе рішення для розвитку українського авіапілотування, виробництва дронів, розвитку defen e-tech і національної безпеки України. Разом з Міносвіти продовжуємо трансформувати систему освіти в кожній ланці. Це фундамент для економічного прориву України та розвитку людського капіталу», – резюмував Федоров.

Відомо, що у жовтні 2023 року Національний авіаційний університет розділили на два заклади вищої освіти: Державний університет «Київський авіаційний інститут» та Українську державну льотну академію.

Нагадаємо, колишній ректор–регіонал та кум Табачника Максим Луцький відомий не одним скандалом, зокрема оборудками із забудовами та незадекларованим майном.

Ще на посаді проректора він розпочав свою незаконну будівельну діяльність на території університету. Так виросли декілька житлових комплексів. І коли Луцького обрали ректором на початку 2021 року, він одразу взявся за «велике будівництво» на території.

Подякувати 🎉