Facebook Pixel

В останній день свого існування ДАБІ дозволила побудувати скандальний житловий комплекс

Національний авіаційний університет. Фото: телеканал «Дом»

Національний авіаційний університет. Фото: телеканал «Дом»

Державна архітектурно-будівельна інспекція (ДАБІ) видала дозвіл на будівництво житлового комплексу на території Національного авіаційного університету (НАУ) в Києві. Ця інформація є на сторінці об'єкта в Єдиній державній електронній системі в сфері будівництва.

Дозвіл видано 14 вересня, за день до остаточної ліквідації ДАБІ. 15 вересня глава Мінрегіону Олексій Чернишов повідомив про початок роботи нового органу — Державної інспекції архітектури і містобудування (ДІАМ).

gasi.png

У 14 будинках нового житлового комплексу заплановано 1659 квартир загальною площею 107,3 тис. кв. м.

Telegram Logo

Генпідрядником робіт буде «Атмосфера інжиніринг системз».

За словами юриста Георгія Могильного, будівництво на території університету є незаконним, оскільки суперечить Генеральному плану. Про це також написано в виданих у 2014 році Містобудівних умовах і обмеженнях (МУО). Тодішній головний архітектор Києва Сергій Целовальник видав МУО за типовою для тих часів схемою — «авансом» з вимогою врахувати будівництво в новому генплані Києва.

«Такими темпами Максим Луцький (ректор НАУ. — Прим. The Page) швидко виведе Національний авіаційний університет в топ-10 найбільших київських забудовників», — написав Могильний.

Додатково. Шостий апеляційний адміністративний суд відхилив скаргу Мінрегіону на рішення суду першої інстанції. Тим самим визнано законним скасування заборони в державних будівельних нормах (ДБН) будівництва багатоповерхових будинків у селах і кварталах садибної забудови.

Коментарі

Всі новини