Facebook Pixel

Ми не повинні боятися поразки путіна — Зеленський на Мюнхені-2024

2024 рік має стати роком відновлення світового порядку, заснованого на правилах, які зруйнувало повномасштабне вторгнення росії в Україну. Про це заявив Президент України Володимир Зеленський у своїй промові на Мюнхенській безпековій конференції.

Промова Президента України Володимира Зеленського на Мюнхенській безпековій конференції — відео

За його словами, війна у Європі загрожує всім країнам на континенті.

Quote«Це війна росії проти будь-яких правил [...]. Але як довго світ буде дозволяти росії бути такою?» — запитав Зеленський.

путін є загрозою для всіх вільних націй

Як попередив Зеленський, якщо не зупинити путіна зараз, він зробить наступні роки катастрофічними — «катастрофічними й для інших країн».

Quote«Ми можемо повернути нашу землю. А путін може програти. І це вже не раз траплялося на полі бою», — зазначив Президент.

Коментуючи смерть Олексія Навального, Зеленський назвав путіна «головорізом, який утримує владу за допомогою корупції та насильства».

Зеленський готовий відвезти Трампа на лінію фронту

Володимир Зеленський зазначив, що публічно запрошував експрезидента США Дональда Трампа, який має намір знову обійняти Білий дім, відвідати Київ.

Quote«Якщо пан Трамп приїде, я готовий навіть з’їздити з ним на фронт», — сказав він.

За словами Зеленського, таким чином він би продемонстрував людям, які приймають рішення, що це справжня війна, а не «інстаграмна».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉