Facebook Pixel

Суд зобов’язав Дональда Трампа сплатити понад $350 млн штрафу

Суд Нью Йорк зобов’язав ймовірного кандидата у президенти США Дональда Трампа, його старших синів і соратників виплатити понад $350 млн. Їх визнали винними у фінансових махінаціях з нерухомістю.

Про це пише The Guardian.

Також суд заборонив Трампу обіймати посади керівників або директорів будь-якої корпорації чи організації в Нью-Йорку протягом трьох років. Його сини Ерік і Дональд Трамп-молодший були дискваліфіковані на два роки.

Справа проти Дональда Трампа: деталі

За даними слідства, Трамп спотворив інформацію про свій капітал кредиторам, що дозволило йому отримати більш вигідні позики. Один із найяскравіших прикладів у цій справі стосувався триповерхової квартири Трампа в Трамп-тауер, яка, як показали записи, мала площу 30 тис. кв. футів, але насправді мала площу до 11 тис кв. футів. У підсумку квартира була оцінена в $327 млн у 2015 році, що втричі перевищує рекордну ціну будь-якої квартири, коли-небудь проданої в місті на той час. Ця схема призвела до незаконного отримання $250 млн .

Трамп також переоцінив свій маєток Seven Springs в окрузі Вестчестер, штат Нью-Йорк, заявивши кредиторам, що це майно має потенціал для розвитку, хоча місцеві жителі заблокували доступ Трампа до майна. Трамп також оцінив кілька квартир зі стабілізованою орендною платою у своєму кондомініумі на Трамп-Парк-Авеню за ринковими ставками.

Трамп заперечує всі протиправні дії та, ймовірно, оскаржить це рішення.

Це не перше кримінальне звинувачення проти Трампа. У серпні 2023 року 45-му президенту США Дональду Трампу оголошено звинувачення в спробі скасувати результати виборів 2020 року.

Також у червні 2023 року Дональду Трампу загалом висунули 37 пунктів обвинувачення у зв’язку зі свідомим приховуванням інформації про національну оборону, змову з метою перешкоджання органам юстиції, приховуванні документа у межах федерального розслідування та з корупційним елементом, а також наданні неправдивих заяв.

Вибори президента США у 2024 році: що відомо

Наразі найбільш очевидним кандидатов від Республіканської партії залишається Дональд Трамп, який переміг в останніх праймеріз республіканців у Айові та Нью Гемпширі. Його ймовірний суперник, губернатор Флориди Рон ДеСантіс, зняв кандидатуру на його користь. Залишилася лише Ніккі Хейлі.

Трамп, який лідирує в боротьбі за висунення в президенти від Республіканської партії, закликав до деескалації в Україні та заявив, що в разі переобрання конфлікт вирішить за 24 години. Він також заявив, що проситиме Європу відшкодувати США гроші, надіслані Україні.

Трамп також закликав своїх колег-республіканців відмовитися від будь-яких компромісів щодо імміграції. Жорсткий контроль на кордоні є характерною рисою його кампанії, спрямованої на перемогу над президентом-демократом Джо Байденом у листопаді. Наразі сенатори та конгресмени-трампісти є найбільшою перепоною для прийняття військової допомоги Україні.


Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉