Facebook Pixel

Кредитні рейтинги «Метінвесту» знижено вслід за рейтингами України

Міжнародне рейтингове агентство Moody’s Investors Service підтвердило корпоративний рейтинг Metinvest B.V. на рівні Caa3, рейтинг ймовірності дефолту Caa3-PD і рейтинг за національною шкалою Caa3.ua.

Прогноз щодо рейтингів «Метінвесту» залишається «негативним», повідомляє «Інтерфакс-Україна».

10 лютого Moody’s знизило довгострокові рейтинги України в іноземній і національній валюті до Ca з Caa3. Водночас агенція трохи підвищила прогноз щодо рейтингів уряду України – з «негативного» на «стабільний».

У Moody’s нагадали, що група «Метінвест» має значні фінансові та операційні проблеми через військові дії, втрату активів, проблеми з експортом.

Quote«Однак підтвердження CFR на один щабель вище за рейтинг України відображає очікування Moody’s, що «Метінвест» виграє від адекватної позиції ліквідності впродовж наступних 12 — 18 місяців, що підтримується з-поміж іншого його операційними активами за межами України, зокрема в США, Великій Британії та ЄС», — додали в Moody's.

Агентство вважає ліквідність «Метінвесту» адекватною. «Негативний» прогноз щодо рейтингу відображає високі ризики для кредитоспроможності, зокрема, через брак електроенергії та потенційні перебої в експорті, а також можливість реструктуризації боргу з неповним відшкодуванням для власників облігацій.

У групі компаній «Метінвест» не коментують зміни рейтингу компанії.

За три квартали 2022 року Metinvest BV (світові активи) знизила виробництво сталі на 62% — до 2,7 млн тонн, залізорудного концентрату на 59% — до 9,7 млн тонн і вугільного концентрату на 9% — до 3,7 млн тонн.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉