Facebook Pixel

McDonald's виведе на ринок України бургери з рослинного м'яса у 2022 році

McDonald's у 2022 році почне продавати в Україні бургери McPlant з рослинного м'яса Фото: unsplash / Janet Ganbold

McDonald's у 2022 році почне продавати в Україні бургери McPlant з рослинного м'яса Фото: unsplash / Janet Ganbold

McDonald's планує почати тестові продажі бургерів із рослинного м'яса в Україні у 2022 році. Основна проблема перед виведенням веганського бургера на український ринок — його вартість.

Про це UBR.ua повідомила глава відділу комунікацій McDonald's в Україні Алеся Муджирі.

Quote«Наступного року ми маємо намір протестувати бургер McPlant зі штучного м'яса. Якщо тестування пройде добре, тоді, ймовірно, згодом цей бургер буде запущено в Україні», — зазначила Муджирі.

Згідно з повідомленням, продаватися McPlant буде в обмеженій кількості ресторанів — в Україні поки що мало споживачів рослинного м'яса.

Telegram Logo

Quote«Чим більше цей продукт купуватимуть у мережі, тим дешевше він коштуватиме. Зараз ми намагаємося оптимізувати рецептуру McPlant у такий спосіб, щоб бургер був доступним», — зазначила Муджирі.

Крім того, McDonald's планує відкриття закладів у Кропивницькому, Чернівцях та Ужгороді. У найближчі кілька років McDonald's також відкриє заклади в усіх сателітах столиці.

Контекст. Раніше повідомлялося, що в лютому мережа швидкого харчування McDonald's у Данії та Швеції почала тестові продажі бургерів McPlant із котлетою з рослинного м'яса, розробленою в партнерстві з Beyond Meat.

Коментарі

Всі новини