Facebook Pixel

McDonald's в Україні пройшов карантинний рік майже без втрат і взяв курс на нові міста

Компанія «МакДональдс» розповіла про результати роботи за підсумками 2020 року і поділилася планами на 2021-й. Про це йдеться в пресрелізі компанії.

Результати роботи McDonald's в Україні в 2020 році

У компанії розповіли, що за підсумками минулого року відкрили нові заклади в Одесі, Дніпрі, Харкові, Києві та Бучі (Київська область). Отже, кількість ресторанів у 21 місті України досягла 98. У будівництво нових закладів та реставрацію вже існуючих компанія вклала $26 млн.

Водночас минулого року кількість клієнтів зменшилася на 20%, якщо порівняти з 2019-м, а продажі впали майже на 4%. Компанія сплатила 1,5 млрд грн податків і зберегла команду з 10 тис. чоловік у країні, витративши на засоби їхнього захисту від коронавірусу 82 млн грн і близько 50 млн грн компенсацій за простій і вимушені відпустки. У McDonald's додали, що вистояти під час кризи компанії допомогла мультиканальність.

А поки МакДональдс росте, загальна кількість різних ресторанів, кафе і барів за підсумками 2020 року зменшилася майже на 4 тис. заклади (20%) — з 18,6 тис. до 14,7 тис., а обсяг ресторанного ринку (в грошовому еквіваленті) скоротився майже на 30% і склав 14,1 млрд грн.

Плани McDonald's в Україні на 2021 рік

У 2021 році компанія планує вкласти майже $42 млн для подальшого розвитку в регіонах. Так, уперше ресторани відкриють у таких містах, як Івано-Франківськ, Біла Церква, Луцьк та Хмельницький. Також у найближчі роки планується відкриття нових закладів у Львові, Одесі, Дніпрі, Харкові та Києві, а в 2022 році — в Кропивницькому та Маріуполі, де зараз йде пошук місць розташування. Також компанія планує відкрити ресторани в Чернівцях і Ужгороді.

Quote«Для ефективного розвитку нам потрібен відкритий діалог із місцевими органами влади. За останні 20 років ми інвестували майже $300 млн в Україну і зацікавлені продовжувати інвестувати в ті місцевості, де є запит від місцевої влади і надійна інфраструктура комунальних послуг», — заявила генеральна директорка «МакДональдс» в Україні Юлія Бадрітдінова.

У 2021 році компанія хоче створити 4,6 тис. робочих місць (1,5 тис. у ресторанах і 3,1 тис. у партнерів постачальників-продуктів і сервісів). Також інвестуватиме в розвиток місцевих громад, співпрацю з локальними постачальниками, впровадження програм сортування та переробки упаковки.

Контекст. У вересні 2020 року «МакДональдс» ввела для шести ресторанів Києва і п'яти закладів Львова тестове сортування упаковки.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉