Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

McDonald’s запустив сортування сміття у ресторанах

Станція для сортування вторсировини. Фото: МакДональдз Юкрейн Лтд

Станція для сортування вторсировини. Фото: МакДональдз Юкрейн Лтд

Компанія «МакДональдз Юкрейн», що управляє мережею однойменних закладів громадського харчування, у вересні вводить для шести ресторанів Києва і п'яти закладів Львова тестове сортування упаковки.

«Проект запущений в тестовому режимі, щоб налагодити процес сортування, збору відходів і відправки на переробку і надалі ввести роздільний збір відходів у всій мережі», — йдеться в повідомленні компанії.

vas-7731.jpg

Експеримент триватиме кілька місяців. Для цього в залах встановлені спеціальні сортувальні станції з відповідними позначками. Відходи будуть ділитися на папір, пластик, стакани, рідина та інше з подальшим відправленням на вторинну переробку.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
vas-7683.jpg

Ініціатива залучить близько 2,6 млн українців до експерименту МакДональдз по сортуванню відходів. Компанія планує до кінця 2021 року підключити до сортування більшість ресторанів в Україні.

vas-8491.jpg

Надалі компанія планує співпрацю з виробниками продукції, виготовленої з її вторинної сировини. «Поліетилен і пластик можуть йти на виготовлення сміттєвих пакетів, картон — на виробництво підставок для напоїв», — уточнили в компанії, відзначивши, що скорочують кількість видів використовуваного пластику з 25 до мінімуму.

Підписуйтесь на нас в Google News!
vas-8508.jpg

Історія. Раніше компанія впровадила збір і переробку упаковки. Це понад 120 тонн паперу, понад 10 тонн пластику і 3,5 тонни упаковки Tetra Pak щомісяця. У вересні 2020 року компанія відмовилася від використання пластикових контейнерів і кришок для салатів, замінивши їх паперовою упаковкою.

У червні 2020 року компанія повністю відмовилася від пластикових стаканчиків для холодних напоїв. Зараз це стакани вироблені повністю з целюлози сертифікованої сировини PEFC з покриттям ПЕ придатною для переробки в Україні.

В 2019 компанія відмовилася від пластикових кришечок для Макфлурі, що зменшило викиди на 27,5 тонни пластика в рік.

Раніше повідомлялося, що в червні McDonald's відкрив новий ресторан в Дніпрі і планує до кінця року відкрити ще чотири в Києві та Одесі.

Коментарі

Всі новини