Facebook Pixel

Україна за рік карантину втратила 4 тисячі ресторанів, а ринок — 6 млрд грн

Кількість ресторанів у  2020 році зменшилася майже на 4 тисячі. Фото: УНІАН

Кількість ресторанів у 2020 році зменшилася майже на 4 тисячі. Фото: УНІАН

Кількість ресторанів за підсумками 2020 року зменшилася майже на 4 тис. закладів (20%). Так, на початку 2020 року в країні працювало 18,6 тис. ресторанів, кафе та барів, на початку ж 2021-го їхня кількість становила 14,7 тис.

Як повідомили на Facebook-сторінці аналітичного центру «Ресторани України», за минулий рік об'єм ресторанного ринку (в грошовому еквіваленті) скоротився майже на 30% та склав 14,1 млрд грн.

Telegram Logo
Quote«За 2020 рік ресторанний ринок втратив майже 6 млрд гривень. Це наслідок кількох локдаунів, карантинних обмежень ресторанного бізнесу та відсутності іноземних туристів», — йдеться в повідомленні.

За словами директора аналітичного центру Ольги Насонової, в березні минулого року прогнозувалося скорочення кількості закладів майже вдвічі. Вона додала, що «наш ринок показав відносну стійкість».

Що буде з ресторанним ринком у 2021 році: прогноз

Насонова також додала, що вплив локдауну, який діє зараз, буде мінімальним. «Закриються тільки ті, хто і планував закритися. Велика частина вже виробила оптимальний формат роботи», — сказала вона, додавши, що ресторанний ринок почне відроджуватися вже цього року, адже звільнилося багато цікавих локацій і на них знизилася орендна плата.

Контекст. Національна ресторанна премія «Сіль-2020» у грудні 2020 року оголосила своїх переможців. Номінантами були 2250 закладів із таких міст, як-от Київ, Харків, Дніпро, Хмельницький і Одеса, 162 з них стали фіналістами, а 18 — переможцями.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter Cmd + Enter Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини