McDonald's оголосила результати пілотного проєкту із сортування відходів

Фото: McDonald's

Фото: McDonald's

Компанія «МакДональдз Юкрейн», що управляє мережею однойменних закладів громадського харчування, у вересні розпочала тестове сортування відходів упаковки.

«Проєкт запущений у тестовому режимі, щоб налагодити процес сортування, збору відходів і відправлення на перероблення й надалі ввести роздільний збір відходів у всій мережі», — йшлося в повідомленні компанії.

У залах 16 закладів у Києві, Львові, Дніпрі, Харкові та Київській області встановили сортувальні станції з відповідними позначками для розділення відходів на папір, пластик, стакани, рідину та інше.

Telegram Logo

Результати пілотного проєкту компанія оголосила 11 лютого. За чотири місяці відсортовано й передано на перероблення приблизно 80 тонн упаковки.

photo-2021-02-12-11-37-00.jpg

До кінця 2021 року компанія планує запустити сортування в усіх ресторанах мережі в Україні.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Додатково. «МакДональдз» в Україні у вересні 2020 року замінила пластикові контейнери для салатів на паперові упаковки. У червні 2020-го вона замінила пластикові стаканчики для холодних напоїв на стаканчики із целюлози з покриттям PE, які можна переробляти в Україні. У 2019 році вона замінила упаковку для «МакФлурі» на паперову, що зменшило використання пластику на 27,5 тонни на рік.

З 2019 року всі упаковки продуктів на кухні компанія збирає та віддає на перероблення. Це 120 тонн паперу, 10 тонн пластику та 3,5 тонни упаковок Tetra Pak щомісяця.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини