Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Ілон Маск втратив десяту частину свого статку за день через падіння акцій Tesla

Маск втратив десяту частину свого статку за день. Фото: flickr.com

Маск втратив десяту частину свого статку за день. Фото: flickr.com

Січень 2022 року став хитким для генерального директора Tesla Ілона Маска. Попри те що Tesla зафіксувала рекордні прибутки в середу 26 січня, наступного дня акції виробника електромобілів впали на 11%, зменшивши статки Маска на $24,5 мільярда. Про це повідомив Forbes.

Стрімке падіння в четвер відбулося після того, як Tesla попередила акціонерів у своєму звіті, що проблеми з ланцюгом постачань можуть перешкодити зростанню цього року. Станом на закриття ринку в четвер Tesla торгується на ціні $829,1 за акцію порівняно з майже $1200 за акцію 3 січня.

Quote«Наші власні фабрики працювали нижче потужностей протягом кількох кварталів, оскільки ланцюг постачань став основним обмежувальним чинником, який, імовірно, триватиме до 2022 року», — заявила компанія у звіті для акціонерів.

Forbes відзначає, що Маск почав рік потужно. На початку січня його статки перевищили $304 млрд після того, як Tesla оголосила, що перевершила прогнози аналітиків, здійснивши постачання понад 936 тис. автомобілів у 2021 році. Відтоді акції Tesla впали на 24%.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Коментарі

Всі новини