Facebook Pixel

Ілон Маск став людиною року за версією журналу Time

Американський підприємець, засновник компаній Tesla та SpaceX Ілон Маск став людиною року за версією американського щотижневого журналу Time.

Quote«Найбагатша людина світу, що не має дому та розпродає свої статки. Він запускає супутники на орбіту та використовує сонячну енергію. Він керує створеною ним машиною, яка не споживає бензин і майже не потребує водія. За одним порухом його пальця фондовий ринок злітає та падає. Армія прихильників чіпляється за кожне його висловлювання. Йому сниться Марс, коли він височіє над Землею, з квадратною щелепою та незламний», — охарактеризували Маска в Time.

Зазначається, що компанія Ілона Маска SpaceX обігнала Boeing та інші компанії, щоб володіти космічним майбутнім Америки. Його автомобільна компанія Tesla контролює дві третини ринку електромобілів. Це зробило Маска зі статком понад $250 млрд найбагатшою людиною в історії.

Нині Ілон Маск обіймає посаду генерального директора в Tesla та SpaceX, а також керує стартапом Neuralink і компанією The Boring Company. Основу його статків становлять акції Tesla.

Контекст. Торік людьми року за версією Time були названі Джо Байден та Камала Харріс, які на той момент були обрані на високі посади в уряді США, але ще офіційно не набули своїх повноважень.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉