Facebook Pixel

Ілон Маск позбувся акцій Tesla на суму понад $10 млрд

Інноватор і візіонер Ілон Маск продав 934 тис. акцій свого базового активу, компанії Tesla, на суму понад $1 млрд. Загалом він продав акцій компанії на суму $10,9 млрд

Як повідомляє Reuters, Маск планомірно й надалі скорочує свою частку в компанії, цього разу продавши 934 091 акцій Tesla.

Намір про продаж частини акцій Маск оголосив спільноті на початку листопада в Twitter.

Він заявив, що почне скорочення своєї частки в компанії, якщо аудиторія підтримає таке рішення. Більшість користувачів проголосувала «за».

Починаючи з 8 листопада нинішнього року, Маск уже продав 10,1 млн акцій Tesla на загальну суму $10,9 млрд. Для виконання умови проведеного ним опитування, очільнику Tesla залишилося продати трохи менше ніж 7 млн акцій.

Після серії опціонів Маск ще має змогу купити близько 10 млн акцій за ціною $6,24 за штуку, термін дії яких спливає в серпні наступного року.

Маск не єдиний підприємець, який позбавляється акцій своєї компанії. Засновник Virgin Galactic Holdings Inc. Ричард Бренсон також скидає папери свого активу в прагненні підтримати бізнес-імперію, що постраждала від пандемійних обмежень. Останній продаж був обсягом 15,6 млн акцій — близько 6% цінних паперів компанії.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉