Facebook Pixel

Маск через опитування втратив $50 млрд. Розлучення Безосу обійшлося набагато дешевше

Через опитування акції Tesla впали, а Маск збіднів на $50 млрд. Фото: Flickr

Через опитування акції Tesla впали, а Маск збіднів на $50 млрд. Фото: Flickr

Засновник Tesla Ілон Маск лише за два дні збіднів на $50 млрд. Акції його компанії почали стрімко падати після того, як підписники проголосували у Twitter за продаж 10% його частки в компанії.

Як пише Bloomeberg, це стало найбільшою в історії втратою статків за настільки короткий часовий проміжок. За цим показником Маску вдалося наблизитися до засновника Amazon Джеффа Безоса. Мільярдер позбувся $36 млрд за добу після розлучення два роки тому.

В інсайдерському звіті інвестора та керівника фонду Scion Asset Management Майкла Бьюррі звучить припущення, що Маску треба продати частину акцій для того, щоб покрити свої борги.

Telegram Logo

Попри ситуацію засновник Tesla та SpaceX залишається найбагатшою людиною світу. За даними Bloomberg Bllionaires Index, наразі його статки оцінюються у $288 млрд, а Безоса — у $206 млрд. Ринкова капіталізація Tesla залишилася на рівні вище $1 трлн.

Контекст. 6 листопада Маск провів на своїй сторінці у Twitter опитування щодо того, чи варто йому продати 10% своєї частки компанії. Маск пояснив, що останнім часом його статки суттєво зросли. А оскільки в Tesla він не отримує ані премій, ані зарплат, єдиний спосіб сплатити податки — це продати акції.

Після того як більшість підписників проголосували за продаж, акції Tesla почали стрімко падати.

Коментарі

Всі новини