Facebook Pixel

Акції Tesla впали після того, як користувачі Twitter проголосували за те, щоб Маск продав 10% своєї частки

Акції Tesla впали після опитування на сторінці Маска у Twitter. Фото: Andrew Harrer/Bloomberg

Акції Tesla впали після опитування на сторінці Маска у Twitter. Фото: Andrew Harrer/Bloomberg

Акції Tesla Inc впали на 4,5% після того, як підписники засновника компанії Ілона Маска проголосували у Twitter за продаж 10% його частки. Про це повідомляє Reuters.

Шостого листопада Маск провів на своїй сторінці у Twitter опитування щодо того, чи варто йому продати 10% своєї частки компанії. Маск пояснив, що останнім часом його статки суттєво зросли. А оскільки в Tesla він не отримує ані премій, ані зарплат, єдиний спосіб сплатити податки – це продати акції. Також він наголосив, що дотримуватиметься результатів опитування незалежно від того, якими вони будуть. В опитуванні взяли участь 3,5 млн людей і 57,9% із них проголосували за продаж акцій.

На початку торгів акції виробника електромобілів Tesla (TSLA.O) впали на $1167,66, і, якщо подібна динаміка збережеться, це знищить приблизно $54 млрд ринкової вартості компанії.

Telegram Logo

Станом на 30 червня Ілон Маск володів приблизно 170,5 млн акцій, і, згідно з розрахунками Reuters, продаж 10% складе майже $21 млрд з огляду на ціни на момент закриття в п'ятницю. Враховуючи опціони на акції, він володіє 23% акцій компанії.

Контекст. Раніше Комісія із цінних паперів і бірж США (SEC) оштрафувала мільярдера на $20 млн за те, що у 2018 році він написав у Twitter, що розглядає можливість передати Tesla приватній компанії за $420 за акцію й уже отримав належне фінансування. SEC також попросила його піти з посади голови.

Відтак інвестори стежитимуть за будь-якою реакцією регулятора на опитування, особливо через те, що регулятор наказав Tesla перевіряти будь-які публічні повідомлення Маска.

Коментарі

Всі новини