Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Tesla почала пропонувати повний автопілот за передплатою

У разі використання автопілота водій однаково має перебувати за кермом. Фото: Teslarati.com

У разі використання автопілота водій однаково має перебувати за кермом. Фото: Teslarati.com

Tesla почала пропонувати власникам своїх електромобілів функцію «повного автопілота» (Full Self-Driving) за передплатою. Про це повідомляється на сайті компанії.

Підписка є альтернативою одноразового платежу в розмірі $10 тис. За передплатою пропонується сплачувати по $199 на місяць. Якщо автомобіль не оснащений комп'ютером HW3.0, його потрібно купити окремо за $1,5 тис.

Клієнтам, які вже придбали функцію «просунутого автопілота» (Enhanced Autopilot), за його повну версію потрібно доплачувати по $99 на місяць.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Розсилаючи свою пропозицію клієнтам, компанія підкреслює, що попри назву «повний автопілот» не робить електромобіль автономним засобом пересування. У разі його використання водій однаково має перебувати за кермом і бути готовим у будь-який момент втрутитися в управління.

Додатково. Національне управління з безпеки дорожнього руху США (NHTSA) почало розслідування за фактом 30 ДТП за участю автомобілів Tesla, що відбулися з 2016 року та спричинили загибель 10 осіб. Вважають, що в момент події на всіх цих автомобілях був увімкнений автопілот.

Ілон Маск презентував «найшвидший електромобіль» — Tesla Model S Plaid. Але насправді не найшвидший.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини