Facebook Pixel

У США перевіряють 30 ДТП за участю «автопілотних» автомобілів Tesla, що трапилися з 2016 року

Національне управління з безпеки дорожнього руху (NHTSA) почало розслідування за фактом 30 ДТП за участю автомобілів Tesla, що відбулися з 2016 року і спричинили загибель 10 осіб. Вважають, що в момент події на всіх цих автомобілях був включений автопілот.

Про це повідомило Reuters — NHTSA надало агентству список з описом ДТП.

Вісім розслідувань з 30 були розпочаті з березня нинішнього року. У їхнему числі і трагічне ДТП 17 квітня в Техасі, в результаті якого загинули дві особи. За даними поліції, за кермом Tesla в момент аварії не було нікого, але компанія стверджує, що на цьому автомобілі не було опції повністю безпілотного управління.

Перевірка обставин всіх 30 ДТП встановила, що в трьох з них у автомобіля Tesla не був включений режим автопілота. Також було встановлено, що по найменше в трьох ДТП, які призвели до загибелі людей, у Tesla був включений цей режим.

Крім того, Reuters отримало інформацію ще про шість розслідувань щодо ДТП за участю автомобілів інших марок з включеним режимом автопілота. У двох випадках мова йде про автомобілі Cadillac, в інших випадках це були Lexus RX450H, Navya Arma і два Volvo XC90, один з яких брав участь в тестуванні автопілоту Uber Technologies в 2018 році і на смерть збив жінку.

Додатково. Ілон Маск презентував «найшвидший електромобіль» — Tesla Model S Plaid. Насправді — не найшвидший.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉