Facebook Pixel

Ілон Маск розігнав курс біткоїна: Tesla назвала умову продажу електромобілів за криптовалюту

Автор
Повідомлення Маска забезпечило біткоїну приріст у розмірі 10%. Фото: Unsplash

Повідомлення Маска забезпечило біткоїну приріст у розмірі 10%. Фото: Unsplash

Біткоїн зріс на 9,3% (майже до $39,4 тис.) після новин про те, що генеральний директор компанії Tesla мільярдер Ілон Маск пообіцяв відновити можливість купівлі автомобілів його компанії за криптовалюту. Маск назвав єдину умову: майнери криптовалюти мають використовувати у своїй роботі більше чистої енергії, повідомив американський телеканал CNBC.

Маск зазначив, що для цього майнери мають споживати не менш як 50% екологічної енергії.

Біткоїн зріс на $4 тис. Фото: скриншот

Біткоїн зріс на $4 тис. Фото: скриншот

Повідомлення Маска з'явилося після того, як у виданні Cointelegraph мільярдера звинуватили в маніпулюванні ринком криптовалют за допомогою твітів. А глава компанії Sygnia Магда Вежицька наполягає на тому, що Комісія із цінних паперів і бірж (SEC) США має розслідувати дії Маска.

Telegram Logo

Контекст. 28 березня виробник електромобілів Tesla офіційно почав приймати біткоїни як засіб оплати на своєму сайті. Однак уже 19 травня Маск заявив, що компанія припиняє приймати оплату в біткоїнах через негативний вплив майнінгу криптовалюти на довкілля.

Твіти Маска обвалили біткоїн, а відоме хакерське угруповання Anonymous опублікувало відеозвернення до Маска й пообіцяло «покарати» його за твіт, що обвалив курс криптовалюти.

Коментарі

Всі новини