Facebook Pixel

Хакери з Anonymous пригрозили Маску через обвал вартості біткоїна

Автор
Твіти Маска постійно впливають на біткоїн. Фото: Pixabay

Твіти Маска постійно впливають на біткоїн. Фото: Pixabay

Відоме хакерське угруповання Anonymous опублікувало відеозвернення до мільярдера Ілона Маска. Хакери пригрозили покарати Маска за обвал біткоїна. На їхню думку, мільярдер має занадто великий вплив на криптовалютний ринок і зневажливо ставиться до інвестицій звичайних людей, повідомляє Forbes.

Хакери звинуватили Маска в тому, що його твіти кілька разів обвалили курс біткоїна, позбавивши безліч людей прибутку. Багато хто з них втратив навіть те, що вклав спочатку.

«Мільйони роздрібних інвесторів розраховували на те, що прибуток від криптовалют поліпшить їхнє життя. Звісно, вони взяли на себе ризик, коли інвестували, — усі знають, що потрібно бути готовим до волатильності криптовалюти, але твої твіти цього тижня показують явне нехтування звичайною людиною, яка працює», — йдеться в повідомленні.

Telegram Logo

Хакери додали, що твіти Маска «зруйнували життя» багатьох інвесторів, а мільярдер і далі знущається з них, публікуючи меми на цю тематику.

Популярність Маска, на думку хакерів, базується на захопленості людства дослідженням космосу та електротранспортом. Однак його компанія Tesla не демонструє на цьому ринку разючих успіхів — багато конкурентів компанії пропонують набагато кращі продукти. А левову частку прибутку у 2021 році компанія отримала, продаючи біткоїни, що належать їй.

На завершення хакери пообіцяли «покарати» Маска за його дії.

«Ти думаєш, що ти — найрозумніший, але тепер ти зустрів гідного суперника. Ми Anonymous. Ми легіон. Чекай на нас», — йдеться наприкінці відеозвернення.

Контекст. Твіти Ілона Маска вже не вперше впливають на ринок криптовалюти. Так, маловідома криптовалюта Dogecoin після твітів Маска із січня 2021 року зросла в ціні в 63 рази.

У лютому Tesla вклала в біткоїни $1,5 млрд, що підвищило курс до $43,8 тис. і й зумовило подальше зростання. А вже 19 лютого через твіти Маска валюта впала на 10%, що завдало втрат і самій компанії.

13 травня Маск заявив, що Tesla більше не продаватиме автомобілі за біткоїни. Ця новина обвалила курс криптовалюти до $46,5 тис., а курси більшості альткоїнів — у середньому на 10%.

16 травня Маск припустив, що Tesla позбудеться запасів біткоїна, що опустило криптовалюту нижче за $44 тисячі. Наступного дня він заявив, що компанія не продавала жодного біткоїна — і курс перевалив за $45 тисяч.

4 червня Маск опублікував дивний твіт із хештегом «біткоїни» та емодзі у вигляді розбитого серця. Цей твіт різко обвалив біткоїн у середньому на 6%. Зараз біткоїн і далі дешевшає, втрачаючи в середньому 1,5% вартості на день.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини