Facebook Pixel

Кити скористалися обвалом біткоіна для його скупки

Фото: MicroStrategy

Фото: MicroStrategy

Хедж-фонди і керуючі активами, на сленгу називаються китами, стали основними покупцями біткоіна (BTC) під час різкого зниження його котирувань до $30 тис.

Зниження ціни біткоіна стало для багатьох великих інвесторів сигналом для покупки, заявив стратег фінкомпанії BTIG Джуліан Емануель в інтерв'ю CNBC.

«Сильний відскік від рівня $30 тисяч говорить про те, що біткоін продовжують розглядати як життєздатну альтернативу в диверсифікованому портфелі», — сказав Емануель.

Telegram Logo

Він також зберіг ціль по першій криптовалюті в $50 тис. до кінця року.

Нагадаємо, що біткоін торгувався на рівні близько $40 тис. 19 травня, але після шаленої просадки він досяг $30 тис., що на 30% нижче початку денних торгів.

Найстарша публічна компанія, яка інвестує в біткоіни, також закупилась, скориставшись корекцією. MicroStrategy придбала додаткові 229 біткоіни за $10 млн за середньою ціною $43663. Тепер загальна сума біткоіна у володінні його компанії досягла 92079 BTC.

Це друга поспіль покупка в травні. Кілька днів тому, 13 травня 2021 року MicroStrategy придбала BTC на $15 млн. З цього приводу СЕО Binance Чанпен Чжао написав у своєму Твіттері відповідь на заяву Сейлора про чергову купівлю BTC — «Легенда».

Після обвалу біткоіна 19 травня в twitter Майкла Сейлора з'явилося важливе повідомлення: «Компанії, які я контролюю, придбали 111 000 #BTC і не продали жодного Сатоши. #Bitcoin Назавжди».

У серпні 2020 року Майкл Сейлор вперше оголосив про покупку біткоіна. З тих пір акції MicroStrategy показали зростання в 359%, а активи виросли на $1,69 млрд. Такий фінансовий результат був досягнутий переважно за рахунок покупки біткоіна.

Коментарі

Всі новини