Facebook Pixel

MicroStrategy продовжила масовано скупати біткоїн на тлі зниження його ціни

MicroStrategy

MicroStrategy

MicroStrategy додатково придбала 271 монету біткоїна (BTC) на суму $15 млн за середньої вартості приблизно $55 387, користуючись значним зниженням ціни першої криптовалюти, яке відбулося цього тижня.

Глава MicroStrategy Майкл Сейлор повідомив, що його компанія володіє загалом 91 850 BTC, на купівлю яких витратила $2,24 млрд. Середня вартість усіх монет біткоїна у власності MicroStrategy становить $24 403. Нереалізований прибуток становить приблизно $4,5 млрд за курсу на момент написання матеріалу.

Нагадаємо, що MicroStrategy першою з публічних компаній почала купувати біткоїни з інвестиційною метою. У серпні 2020 року компанія перевела в BTC $250 млн. У вересні рада директорів схвалила політику подальших інвестицій у біткоїни коштом грошових резервів. Тоді Сейлор заявив, що прикладом його компанії скористаються інші приватні фірми.

Telegram Logo

Після тверджень Сейлора на подібні інвестиції в США зважилися Square Джека Дорсі та Tesla Ілона Маска. Слідом за MicroStrategy першими з публічних компаній в інших країнах перевели частину капіталу в біткоїни Mode (Велика Британія), SynBiotic SE (ФРН) та Meitu (КНР).

MicroStrategy є найбільшим власником криптовалюти серед публічних компаній за даними Bitcoin Treasuries. На другій сходинці Tesla, яка володіє 43,2 тис. BTC на загальну суму $2,1 млрд за поточним курсом.

Контекст. Біткоїн цього тижня подешевшав нижче позначки $50 тис. Дамп першої криптовалюти пов'язують зі словами генерального директора Tesla Ілона Маска про те, що компанія припинила приймати біткоїни як засіб платежу за свої електркари. Маск мотивував це рішення тим, що занепокоєний впливом на довкілля.

Зазначимо, що така заява видається досить дивною. Компанія лише нещодавно, наприкінці березня, почала приймати біткоїни як засіб оплати своєї продукції на рівні з фіатними валютами. Імовірно, великі власники біткоїна штучно знижують його ціну, щоб придбати монети дешевше.

MicroStrategy заснована в 1989 році Майклом Дж. Сейлором (Michael J. Saylor), Санджу Бансалом (Sanju Bansal) і Томасом Спаром (Thomas Spahr). Компанія розробляє програмне забезпечення для аналізу внутрішніх і зовнішніх даних для ухвалення ділових рішень і розроблення мобільних застосунків.

MicroStrategy — публічна компанія і котирується на Nasdaq. Штаб-квартира в Тайсонс Корнер, штат Вірджинія, у столичному районі Вашингтона. Майже 11% акціонерного капіталу компанії належить Morgan Stanley.

Коментарі

Всі новини