Morgan Stanley придбав 11% агресивного скупника біткоінів

Фінансовий конгломерат Morgan Stanley став власником 10,9% акцій компанії MicroStrategy, яка агресивно інвестує в біткоін і вклала в першу криптовалюту вже $1,12 млрд.

Купівля, скоріш за все, сталася 31 грудня. Всього Morgan Stanley придбав 792 627 акцій MicroStrategy (MSTR), свідчить інформація на сайті Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC).

Примітно, що MicroStrategy купила 70 470 BTC за $1,12 млрд. Поточна вартість придбаної криптовалюти збільшилася вже більш ніж в два рази і становить близько $2,8 млрд.

Telegram Logo

З великою ймовірністю угода вплинула на курс акцій MSTR, які за останні 30 днів виросли більш ніж на 80% — з $286 до поточних $531.

MicroStrategy — один з постачальників аналітичного ПО і є інституціоналом по вкладеннях в біткоін. Акції компанії торгуються на технологічній біржі NASDAQ. Компанія першою почала інвестувати в біткоін як інструмент хеджування ризиків знецінення долара США.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Контекст. У серпні 2020 MSTR придбала 21 454 BTC на суму понад $250 млн. Через місяць вона прикупила додаткові монети на $175 млн, а в минулому грудні ще на $650 млн за рахунок позикового капіталу.

Раніше глава MicroStrategy Майкл Сейлор висловив переконання, що приплив грошей з фінансових активів в біткоін — це не фінансовий міхур.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини