Facebook Pixel

JPMorgan назвав біткоїн майбутньою заміною золота: прогноз вартості криптовалюти від інвестбанку

За даними американського інвестбанку JPMorgan, у біткоїна є «значний» потенціал для зростання, бо він краще конкурує із золотом як альтернативна валюта. У майбутньому вартість біткоїна може зрости до $39 тис., повідомляє Business insider.

У короткостроковій перспективі можливе зниження ціни біткоїна, оскільки його перекупили трейдери, які незабаром почнуть фіксувати прибуток.

Але в довгостроковій перспективі невелике витіснення золота як альтернативної валюти означатиме подвоєння або навіть потроєння ціни біткоїна. Передумови для зростання є, адже криптовалюту переважно вибирає молоде покоління. Поки вплив біткоїна на фінансовому ринку несуттєвий, але він зростатиме. За даними JPMorgan, згодом біткоїн можуть почати тримати з тих самих причин, з яких зараз надають перевагу золоту.

«Криптовалюти отримують цінність не лише тому, що вони служать сховищем багатства, але й через їхню користь як засобу платежу. Чим більше економічних агентів прийматимуть криптовалюти як засіб платежу в майбутньому, тим вищою буде їхня користь і цінність», – пояснили в JPMorgan.

Контекст. За останні десять днів біткоїн подорожчав на 15%, до $13 тис.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉