Facebook Pixel

Скільки коштуватиме біткоїн: свіжі прогнози

Останнім часом більшість аналітиків, експертів і підприємців прогнозують зростання вартості біткоїна. Так, наприклад, глава Blockstream Адам Бек в інтерв'ю виданню Bloomberg заявив, що вартість біткоїна в найближчі п'ять років досягне $300 тис. А засновник компанії Heisenberg Capital Макс Кайзер прогнозував зростання головного цифрового активу до $400 тис.

Як пише видання «РБК-Росія», економіст і голова Real Vision Рауль Пал взагалі передбачив підвищення ціни біткоїна до $1 млн, але пізніше він заявив, що така вартість — це «нісенітниця», додавши, що ринкова капіталізація криптовалюти за такої ціни складе $18,5 трлн, що лише на 10% менше ніж ВВП США, який становить майже $21,5 трлн.

Видання також проаналізувало, як змінюватиметься капіталізація біткоїна, якщо підвищуватиметься його ціна, й порівняло її з показниками ВВП різних країн. The Page вибрало кілька з них.

Так, якщо ціна біткоїна $9,8 тис., то його капіталізація складе $0,18 трлн, що на $0,17 трлн менше за ВВП Угорщини 2019 року. Якщо ж його ціна складе $20 тис., то капіталізація криптовалюти буде $0,37 трлн, що на $0,36 трлн більше, ніж ВВП Данії за минулий рік. Якщо ж ціна досягне $500 тис., то капіталізація біткоїна складе $9,2 трлн, що на $5,2 трлн більше, ніж ВВП Японії 2019 року.

Контекст. Курс біткоїну 8 травня вперше з 19 лютого перевищив $10 тис. Під час торгів вартість криптовалюти досягла $10,067 тис. За добу ріст склав понад 6%.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉